نماد یک فرد نابینا در حال راه رفتن با عسای سفید
نماد چشم

JAWS ، Job Access With Speech ، محبوب ترین صفحه خوان جهان است که برای کاربران رایانه طراحی شده است که از دست دادن بینایی آنها را از دیدن محتوای صفحه یا حرکت با ماوس منع می کند. JAWS خروجی گفتار و بریل را برای محبوب ترین برنامه های رایانه ای در رایانه شما فراهم می کند. شما می توانید در اینترنت حرکت کنید ، یک سند بنویسید ، یک ایمیل بخوانید و ارائه هایی را از دفتر خود ، دسکتاپ از راه دور یا از خانه ایجاد کنید.

هر کس می تواند صفحه خوان NVDA را به صورت رایگان بارگیری کند. ما این کار را انجام می دهیم زیرا معتقدیم همه ، به ویژه فقیرترین افراد نابینای جهان ، مستحق دسترسی به رایانه و راه رهایی از فقر هستند. اگر امکانات دارید ، مهم نیست کوچک یا بزرگ باشد ، لطفاً قبل از بارگیری NVDA کمک مالی کنید. ما برای کمک به بهبود NVDA و اطمینان از سازگاری آن با فناوری در حال تغییر سریع جهان ، به کمک ها و کمک های مالی متکی هستیم.

لطفاً توجه داشته باشید: NVDA فقط برای رایانه های شخصی که از Microsoft Windows 7 SP1 به بعد استفاده می کنند در دسترس است. اگر به نسخه ای از NVDA نیاز دارید که هنوز بتواند روی ویندوز XP یا Vista اجرا شود ، لطفاً NVDA 2017.3 بسیار قدیمی تر را برای Windows XP بارگیری کنید. با این حال ، NV Access اجرای این نسخه قدیمی را در سیستم عامل های جدیدتر توصیه یا پشتیبانی نمی کند

کمک مالی

برای دریافت برنامه های بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید