QR  کد پخش زنده

 ایستگاه کتابخانه صوتی                          

 این ایستگاه با هدف ترویج کتابخوانی به طور خاص ضبط  و پخش  کتاب ها به صورت صوتی و  بالا بردن سطح مطالعه افراد جامعه در نظر گرفته شده است 


کتاب صوتی به تغییر فکر کن / جان مکسول

کتاب صوتی به تغییر فکر کن شامل ۱۱ روشی است که افراد موفق در کار و زندگی از آن استفاده می‌کنند. جان مکسول که یکی از رهبران بزرگ دنیای کسب‌وکار است این کتاب را به رشته تحریر درآورده است. وی معتقد است افراد موفق به شیوه‌ای متفاوت نسبت به افراد غیرموفق فکر می‌کنند؛ بنابراین، اگر شما شیوه تفکر انسان‌های موفق را یاد بگیرید، به سمت بهتر شدن حرکت خواهد کرد. این کتاب توسط گروه سبکتو گردآوری و ترجمه شده است.

گروه سبکتو با هدف افزایش مطالعه در جامعه، میکروکتاب‌ها را معرفی و روانه بازار کرد. میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه می‌تونید آن‌ها را مطالعه کرده و به‌طور کامل نیز با فضای کتاب آشنا شوید.

درباره کتاب صوتی به تغییر فکر کن

جان مکسول در کتاب به تغییر فکر کن به زبانی شیوا، آنچه شما برای موفق شدن نیاز دارید را بیان می‌کند. این نویسنده در کتاب به‌تغییر فکن، عامل اصلی موفق شدن افراد را شیوه تفکر آن‌ها می‌داند و می‌گوید برای موفقیت باید ابتدا تفکر خود را تغییر دهید. با بهبود روش فکر کردن، حس خودتان هم به سمت بهتر شدن تغییر خواهد کرد. با بهبود احساس‌تان، روش کاری شما هم تغییر کرده و رفتار متفاوتی خواهید داشت و در نتیجه به سمت کارآیی و دستاوردهای بیشتری خواهید رفت. تغییر روش فکر کردن باعث شروع زنجیره‌ای از واکنش‌هایی می‌شود که شما را به سوی موفقیت و دستاوردهای بزرگتر سوق خواهد داد. اما معمولا یکی از مهمترین قدم‌ها و چالش‌ها در ایجاد تغییرات، تغییر در نوع تفکرمان است. با خواندن کتاب به تغییر فکر کن قدم به قدم با تغییر تفکر نزدیک می‌شوید.

شنیدن کتاب صوتی به تغییر فکر کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

جملاتی از کتاب صوتی به تغییر فکر کن

بیشتر مردم درک می‌کنند که تفکر ضعیف موجب نتایج ضعیف در زندگی می‌شود، اما افراد نسبتا کمی هستند که به صورت آگاهانه برای تغییر عادات فکری خود واقعا تلاش می‌کنند. برای پیشرفت در هر زمینه‌ای، شما باید واقعا وارد عمل شوید. در عین حال، موفقیت یا شکست تلاش‌های شما، به طور کامل وابسته به نحوه تفکرتان قبل از وارد عمل شدن است. «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب به تغییر فکر کن بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

درباره جان مکسول

جان مکسوِل (John Maxwell)، بیش از ۳۰ سال از عمرش را کشیش کلیساهای بزرگ بود. اما یک روز تصمیم گرفت که سرنوشتش را تغییر دهد. او در حال حاضر یکی از بهترین نویسندگان آمریکا و بنیان‌گذار گروه INJOY است، سازمانی که به توسعه رهبری بین‌المللی کمک می‌کند. او یکی از رهبران بزرگ در دنیای کسب‌وکار شناخته می‌شود و هر سال در بیش از ۵۰۰ شرکت برتر دنیا سخنرانی می‌کند. جان نویسنده کتاب‌هایی چون ۲۱ ویژگی ضروری رهبران و رهبری ۳۶۰ درجه است. همچنین او پرفروش‌ترین نویسنده نیویورک‌تایمز و بیزینس‌ویک است.